1. “Homoseksüellik_ler” sergisinin ardından...

  “Homoseksüellik_ler” adı verilen sergi 2015 yılında Berlin’de hem Alman Tarih Müzesi hem de Gey Müzesi’nde sergilendikten sonra bu sene de Almanya’nın en tutucu şehirlerinden Münster’e geldi.

 2. Beldemi gönderin!

  Hetero dünyadan birinin arzularını özgür kılmak istiyorsanız eğer onu “tek” yakalamalısınız. Hetero erkekler tek başlarına yedikleri naneleri ikili ve üçlü iken inkar eden yegane canlı türüdür.

 3. "Biz kadınlar, darbeye de, OHAL’e de, diktatörlüğe de karşıyız!"

  Ankara Kadın Platformu, 15 Temmuz akşamıyla başlayan darbe girişimi ve 3 aylık OHAL kararıyla ilgili açıklama yayınladı: “Darbe kadar demokratik ilke ve değerlere dayanmayan bir sivil yönetimin ve tek adam diktatörlüğü kurma hevesinin bizi nasıl korkunç bir karanlığa sürükleyeceğini biliyoruz.”

 1. Oscar Wilde anısına sergi: Reading Hapishanesi’nde Sanatçı ve Yazarlar

  “Özgürlük, kitap, çiçek ve ayla kim mutlu olmaz ki?” (O.W)

 2. Beyaz sayfalarda

  Bu benden kaynaklı değildi gördüğüm kadarıyla. Senin kendinden kaçışındı. Yedi tepeli şehrin her köşesinde bir bekleyenden haberdar olmandı belki.

 3. Laiklik: İlk barikat!

  Herkesin diline pelesenk olan söz, en kötü demokrasi en iyi askeri darbeden iyidir! Doğru söze ne denir! Bir söz daha eklemek gerekli. En kötü laik yönetim, en iyi dinci/ dindar yönetimden iyidir.

Haftanın Gündemi

Gökkuşağı Forumu

LGBT

İnsan Hakları

Eğitim

Çalışma Hayatı

Aile

Askerlik

Kadın

Sağlık

Kültür Sanat

Medya

Yaşam

MULTİMEDYA

kaosGL.org sitesi, Gökkuşağı Projesi kapsamında, İsveç Uluslararası Kalkınma ve İşbirliği Kurumu SIDA tarafından desteklenmektedir.