Kültür Sanat

Yırtık Bohça Tiyatro Medresesi İçin Açılıyor!

Cuma, 22 Mart 2013
Haber: Kaos GL
Standup Sanatçısı Esmeray, Yırtık Bohça isimli oyununu Tiyatro Medresesi için sergileyecek.
 
Tiyatro Medresesi, İzmir’in Şirince köyünde kurulmuş, uluslararası bir araştırma, yaratım ve gösteri merkezidir. Tiyatro Medresesi sanatçıların, araştırmacıların, sanatseverlerin destekleriyle varlığını sürdürmeye çalışıyor.
 
"Cadının Bohçası"nın devamı niteliğindeki Yırtık Bohça, Esmeray’ın kendi yaşam deneyiminden yola çıkarak oluşturduğu tek kişilik bir anlatıdır. Gündelik hayatta karşılaştığı transfobik ve homofobik yaklaşımları ironik ve mizahi bir dille seyirciye aktaran Esmeray, gösteri boyunca ataerkil toplumun ve ikili cinsiyet sisteminin açmazlarını gözler önüne seriyor.  
 
Gösterinin tüm geliri İzmir’in Şirince köyündeki Tiyatro Medresesi’ne bağışlanacaktır.
 
TARİH: 28 MART PERŞEMBE 20:30
YER: İTÜ MAÇKA KAMPÜSÜ İŞLETME FAKÜLTESİ TİYATRO SALONU (Salona nasıl ulaşılır?)
Bilet Fiyatları Tam: 30TL, Öğrenci: 20TL
Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
info@seyyarsahne.com  veya 0531 696 41 09
 
NOT: Koltuk numaraları rezervasyon yaptırma sırasına göre verilir. Bilet satışları salon girişinde oyundan iki saat önce başlar. Gösterime 30 dakika kalana kadar bilete dönüştürülmeyen rezervasyonlar iptal edilir. Oyun günü yapacağınız rezervasyonlar ya da rezervasyon iptalleri için lütfen telefon etmeyi tercih ediniz. Kredi kartı ile bilet satışımız yoktur.
 
Tiyatro Medresesi projesine katkıda bulunmak için:
Performans Araştırmaları Derneği
Garanti Bankası, Galatasaray Şubesi
IBAN No: TR88 0006 2000 0680 0006 2967 16
(Lütfen havalenizin açıklama kısmına e-mail adresinizi yazın. Böylece size en kısa zamanda ulaşıp teşekkür etme ve sizi Tiyatro Medresesi’ndeki gelişmelerden haberdar etme şansını bulabiliriz.)