Gökkuşağı Forumu

En erkek sensin Alperen!

Cuma, 17 Haziran 2016

En erkek sensin! Bir kere isme bak “Alperen” hani aslanım yiğidim türeyişim… Tabi ki toplumun ahlakını korumak senin görevin. Şu ibnelerden biri mahallendeki bacına musallat olsa n’aparsın? Gitti mahallenin namusu.

Ama dur o öyle değildi ibne musallat olmazdı bacılara, peki ne yapardı bunlar?

Ha evet doğru hatırladın dine aykırı davranırdı, fıtrat vardı ya hani olmazdı öyle şeyler ımm neydi doğrusu hah sapkınlık!

Ecdadın vardı bir de… Tamam şimdi alt yapıyı oluşturdun. Harikasın pardon ağabeyimsin, adamsın…

Diyorlar ki bu ibneler yürüyecekmiş, özgürlük diyecekmiş, sen kendine bak ayol benden sana ne diyecekmiş, homofobi, transfobi gibi ıvır zıvırlardan bahsedecekmiş; rengarenk bayraklar taşıyacakmış, insan hakkı insan onurundan kaynaklanır deyip onur yürüyüşü diyecekmiş adına bir de. Hem de ramazan ayında!

Hatırlıyorsun değil mi Tarlabaşı’nda tecavüz edip öldürmüştün, okul arkadaşını dövdürmüştün, işyerinde mobing uygulamıştın (Yok çocuklara cinsel istismar ayrı yiğidim karıştırma onu başka şeyler için yapmıştın sonra anlatacağım sana Bilal’e anlatır gibi tek tek tekrarlaya tekrarlaya…) ama yok bitmiyorlar. Gene çıktılar karşına.

Hem de Orlando’dan sonra bu ne cesaret. Sen ki Müslümansın, Türksün, erkeksin ve halkın %99’u Müslüman (bilimsel açıklama) olan ülkende (aitlik takısı önemli) bu ne hadsizliktir kardeşim. Şimdi dini kurtarma zamanı. Al eline sopanı, topla arkadaşlarını. Biliyorum tabi ki bu işten bir çıkarın yok. Şimdi seni sırf bunları yaptığın için alkışlamayacaklar, belki bir iki işin büyüklerin tarafından hallolmayacak, belki daha da erkek olmayacaksın. Ama büyüklük sende kalsın. Her zamanki gibi en büyük sen ol!

Okuyucuya not: Onur Yürüyüşü çok güzel ayol! Fobinin vücut bulmuş halinin gözü bile orada en kenafirinden. 26’sında görüşmek üzere kalın sağlıcakla!