18/01/2017 | Yazar: Kaos GL

Kaos Kültür’de bu hafta sonu Vegan Ekolojik Buluşma ve LGBTİ’ler İçin Motivasyon Atölyesi gerçekleşecek.

Kaos Kültür’den hafta sonu motivasyonu Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Kaos Kültür'ün programının Ocak ayı etkinlikleri devam ediyor. Bu hafta sonu "Damla Koç ile Vegan Ekolojik Buluşma: Geri Dönüşüm Atölyesi" ve "LGBTİ’ler İçin Motivasyon Atölyesi: Thai Masajı" katılımcılarını bekliyor. 

Kaos Kültür, bu hafta sonu Vegan Ekolojik Buluşma ve LGBTİ aktivistler için motivasyon atölyesi ile etkinliklerine devam ediyor. Etkinliklerin ayrıntıları aşağıda yer alıyor.

21 Ocak Cumartesi, 15:00-17.30

Vegan Ekolojik Buluşma: Geri Dönüşüm Atölyesi

Evde kullanmadığınız nesneleri atmayın. Getirin yeni şeyler yapalım. Yeni yılın ilk vegan ekolojik buluşmasında Damla Koç ile geri dönüşüm üzerine konuşacak, getirdiğimiz kullanım dışı, atık malzemelerden, yeni malzemeler yapacağız.

Etkinlik ücretsizdir.

Katılmak için kkm@kaosgl.org adresine mail atabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.

22 Ocak Pazar, 14.00-17.00

LGBTİ’ler İçin Motivasyon Atölyesi: Thai Masajı

Kaos GL Derneği LGBTİ aktivistlerin kendilerini rahat ifade edebilmelerini ve sıkıntılarını paylaşarak daha güçlü hissetmelerini hedefleyen motivasyon atölyelerine 2017’de devam ediyor. 

22 Ocak Pazar günü saat 14:00 ile 17:00 arasında Nilüfer Çekin ile Thai Masajında buluşuyoruz. Gerginliğinizle baş etmekte zorlanıyor, kendinizi serbest bırakıp, gevşemek istiyorsanız burası tam yeri.

İyileştirme yöntemi ve sanatı olan Thai masajı tüm organ ve dokulara canlılık veriyor, sevgi akışıyla zihnin rahatlatıyor, bedene şifa veriyor.

Etkinlik ücretsizdir.

Katılmak için kkm@kaosgl.org adresine mail atabilirsiniz.

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Nilüfer Çekin kimdir?

2014 yılında yoga ile tanıştım. Bir ay gibi kısa bir süre sonra bu alanda derinleşmeye karar verdim. Bir yıl sonra 200 ve 100 saatlik Hatha ve Yin Yoga eğitimlerimi tamamladım.

Çok sevgili Esra Yazıcı hocam sayesinde Thai Masajı ile tanıştım. Thai masajını, iki kişinin yaptigi bir çeşit yoga, masaj yapılan kişi için tembel yogası, yapan için ise masaj süresince iki kişilik bir meditasyon olarak görüyorum - karşıdaki şifalanırken yapanın da şifalandığı...

Kişinin yalnızca kendi çabasıyla özüne ulaşabileceği bu deneyim yolunda ben, sessiz yogam Thai Masajı ile insanlara yardımcı olmayı amaçlıyorum.

Kaos Kültür Ocak ayı etkinliklerinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.


Etiketler: kültür sanat
Nefret