24/07/2009 | Yazar: İsmail Alacaoğlu

Şimdiye kadar 37 adet Top-10 şarkı ve 7 adet 1 numaraya yerleşen albüm çıkaran Madonna hayranlarına müzik kariyerini ‘kutlama’ şansı veriyor.

Şimdiye kadar 37 adet Top-10 şarkı ve 7 adet 1 numaraya yerleşen albüm çıkaran Madonna hayranlarına müzik kariyerini ‘kutlama’ şansı veriyor. Madonna’nın ‘Celebration’ adını verdiği yeni best of albümünü 28 Eylül’de piyasaya çıkıyor.

 Eski ve yeni şarkılar birarada dinleyenlerine sunulacak. ‘Everybody’, ‘Express Yourself’, ‘Vogue’, ‘4 Minutes’ gibi hitlerinin yer aldığı 2CD’lik bir albümün yanında bir de DVD çıkarılması düşünülüyor. Bu DVD’de en iyi video klipleri ile birlikte daha önce hiçbir DVD de yer almayan klipler olacak.
 
‘Celebration’ New York’ta çok kısa bir süre önce kaydı yapılan iki adet de yeni şarkı içeriyor. İlk yeni şarkı albümle aynı adı taşıyor ‘Celebration’. Ünlü DJ Paul Oakenfold ile Madonna’nın birlikte yazdığı şarkı 3 Ağustos’ta bir single olarak raflardaki yerini alacak.

Aynı zamanda single için Milan’da çekilen klip de DVD olarak piyasaya sürülecek. Klip daha önce Ray of Light’ın klibini de çeken Jonas Akerlund tarafından çekildi. Celebration’un çeşitli club remixleri 24 Temmuz’da clublarda çalınmaya başladı.


Etiketler: kültür sanat
Nefret