30/12/2016 | Yazar: Kaos GL

Sevgi, nefret, aşk, hüzün, yoksulluk, varsıllık ve diğer duyguları güçlü bir şekilde yaşadığım yıl oldu iki bin on altı.

Merve Atakan’dan ‘Merhaba Canım’: Dostluk, seks ve özgürlük Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Sevgi, nefret, aşk, hüzün, yoksulluk, varsıllık ve diğer duyguları güçlü bir şekilde yaşadığım yıl oldu iki bin on altı.

Ankara’dan F.Merve Atakan’ın yeni yıl mesajı:

Merhaba!

Sevgi, nefret, aşk, hüzün, yoksulluk, varsıllık ve diğer duyguları güçlü bir şekilde yaşadığım yıl oldu iki bin on altı. Corç Maykıl'ın toprak üstünü terkedip toprak altına göç etmesi de tam bir kötü kapanış oldu benim için. Daha sonra Madonna'yı düşünerek, hiç olmazsa anne figürüm yaşıyor, dedim. Beybiler, kimsenin sevmediği ve önemsemediği yalnız canlılar (insanlar, kediler ve hamam böcekleri), sizi tanımasam da çok seviyorum. Böyle kalbim sanki kocaman olmuş da tüm evreni içine sığdırabilecek gibi. 

İki bin on yedi yılından iki dileğim var:

Bir. Her şeye rağmen iki bin on yedi senesinin dostluk, seks ve özgürlük ile geçmesi.

İki. Üyelik aidatı ve bağış işleri için + on iki lira bankaya ödemek istemiyorum. Şu bağış işlerine telefondan kontör veya lira ile ödeme şeysi konsa da bankayı değil derneği destekleyebilsem.

https://fonzip.com/kaosgl/bagis#/

Siz de yeni yıl mesajınızı; isminiz, yaşadığınız şehir ve yayınlanmasını istediğiniz bir görsel ile 30 Aralık Cuma gününe kadar web@kaosgl.org’a yollayın, yayınlayalım.

İlgili yazılar:

Yeni yıla “Merhaba canım” diyoruz!

Büşra Karadeniz’den ‘Merhaba Canım’: Gökkuşağının içimizde çiçekler açtırması

Aslı Alpar’dan ‘Merhaba Canım’: Yine sana dönüyoruz


Etiketler: yaşam
Nefret