30/05/2016 | Yazar: Kaos GL

KaosGL.org ve LGBTI News Turkey ‘onur hikayeni anlat’ diyerek kampanya başlattı. 3 Haziran’a kadar sen de Onur Yürüyüşü hikayeni yolla, Türkçe-İngilizce yayınlansın.

Onur hikayeni anlat! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

KaosGL.org ve LGBTI News Turkey “onur hikayeni anlat” diyerek kampanya başlattı. 3 Haziran’a kadar sen de Onur Yürüyüşü hikayeni yolla, Türkçe-İngilizce yayınlansın.

Geldi onur ayları, gevşer gönül yayları. 17 Mayıs Uluslararası Homofobi ve Transfobi Karşıtı Gün dolu dolu geçti. Haziran kapıya dayandı. Denizli, Mersin, İzmir ve İstanbul’da Onur Yürüyüşleri ve etkinlikler ya başladı ya başlayacak.

Biz de KaosGL.org ve LGBTI News Turkey olarak güçlerimizi birleştirdik ve onur hikayelerini Türkçe-İngilizce anlatalım dedik. Onur Yürüyüşü, Haftası, etkinliği hikayeni 500 kelimeyi geçmeyecek şekilde yaz, yayınlayalım.

Yazının yayınlanmasını istediğin ismini, rumuzunu; varsa ve paylaşılmasını istiyorsan yürüyüşten bir foroğrafını veya temsili bir görseli 3 Haziran’a kadar “Onur Hikayem” başlığıyla web@kaosgl.org a yolla, Türkçe-İngilizce olarak hem Kaos GL’de hem LGBTI News Turkey de yayınlansın.


Etiketler: yaşam
Ankara