13/02/2017 | Yazar: Kaos GL

Ayrıntı Yayınlarının 30. yılını kutlayacağı etkinlikler dizisi 15 Şubat’ta Kitabın Yazgısı ‘fata libelli’ sergisi ile başlıyor.

Şenlikli Toplum’dan Kitabın Yazgısı’na otuz yıl Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

Ayrıntı Yayınlarının 30. yılını kutlayacağı etkinlikler dizisi 15 Şubat’ta Kitabın Yazgısı “fata libelli” sergisi ile başlıyor.

Yayın hayatına 1988 yılında “Şenlikli Toplum” kitabıyla başlayan Ayrıntı Yayınları 30 yaşını kutluyor. Yayınevi, otuz yıllık kitap yolculuğunu paylaşmak ve 1000. kitabını okurlarıyla buluşturmak için bir sergi düzenleyecek. Kitabın Yazgısı “fata libelli” isimli sergi, kitapların okurlarla kurduğu bağa ve iktidarlarla yaşadığı sorunlara odaklanacak.

Sergide kimler var?

Sergide, Ali Taptık, Sevim Sancaktar, Hakan Gürsoytrak, Rafet Arslan, Çağrı Saray, İz Öztat, .-_-., Sevinç Altan ve CANAN’ın eserlerini görebilirsiniz. Ayrıca sergi sürerken çeşitli seminerler ve atölye çalışmalarına da katılmak mümkün.

Otuz yıldır süren öykü

30 yıldır süren öyküsünü, yeni alanlara açılarak tüm heyecanıyla sürdüren Ayrıntı Yayınları’nın, Kitabın Yazgısı “fata libelli” sergisi hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için lütfen burayı ziyaret ediniz.


Etiketler: kültür sanat
Ankara