11/10/2016 | Yazar: Kaos GL

2007’den beri yayın hayatını sürdüren KaosGL.org yakın zamanda yenilenen masaüstü ve mobil görünümüyle okurlarına bir kez daha merhaba diyecek.

Yenileniyoruz! Kaos GL - LGBTİ+ Haber Portalı

2007’den beri yayın hayatını sürdüren KaosGL.org yakın zamanda yenilenen masaüstü ve mobil görünümüyle okurlarına bir kez daha merhaba diyecek.

Bundan 22 yıl önce yine bir güz vakti Ankara’da bir öğrenci evindeki buluşmaların meyvesi olarak yayın hayatına başlayan Kaos GL dergisi ve devamında 2007 yılında günceli yakalamak, kendi hikayemizi anlatmak, sesimizi çoğaltarak başka seslere dokunmak için yola çıkan KaosGL.org haber portalı sürecinde çok şey yaşadık, yaşamaya devam ediyoruz.

Dergimizin 150. sayısı geçtiğimiz günlerde okurla buluşurken KaosGL.org’a da yenilenmek, güzü yeni arayüzüyle yakalamak düşer dedik.

Çok kısa bir süre sonra artık KaosGL.org mobil ve masaüstü yeni arayüzü ve tasarımıyla okurlarına bir kez daha merhaba diyecek. Senelerdir alışık olduğumuz arayüzümüzden çok da uzaklaşmadan, okur dostu yeni bir görünümle asfalt yolların değil de patikaların hikayelerini anlatmaya devam edeceğiz. Bu süre içerisinde sitede yaşanabilecek anlık sorunlardan dolayı şimdiden özür dileriz.

Biz yeni halimizi çok sevdik, umarız siz de beğeneceksiniz. İçinden geçtiğimiz şu zor süreçte, medyanın sansür ve kapatmalarla boğuştuğu bir ortamda bir kez daha yüksek sesle dayanışmayı haykırmak için takipte kalın: Vardık, varız, var olacağız!

KaosGL.org Yayın Kurulu


Etiketler: medya
Nefret